Opis
Dane techniczne - iPhone 16 Pro
| Faktura | VAT-marża |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Blokada simlock | brak |
| System operacyjny | iOS |
| Menu PL | tak |
| Rozdzielczość | 2622 x 1206px |
| Ekran | 6.3" |
| Bateria | 3582 |
| Aparat tylny | 48 + 48 + 12 |
| Aparat przedni | 12 |
| NFC | Tak |
| LTE | Tak |
| WiFi | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Bluetooth | 5.x |
| Procesor | A18 Pro |
| RAM | 8 GB |
| Waga | 199 g |
| Producent | Apple Inc. |
| Kontakt | https://www.apple.com/pl/contact/ |

Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.