Apple iPhone Air Niebieski
3 190,00 zł – 3 290,00 złZakres cen: od 3 190,00 zł do 3 290,00 zł
Na stanie
Opis
Dane techniczne - iPhone Air
| Faktura | VAT-marża |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Blokada simlock | brak |
| System operacyjny | iOS |
| Menu PL | tak |
| Rozdzielczość | 2736 x 1260px |
| Ekran | 6.5" |
| Bateria | 3149 |
| Aparat tylny | 48 |
| Aparat przedni | 12 |
| NFC | Tak |
| LTE | Tak |
| WiFi | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Procesor | A19 Pro |
| RAM | 12 GB |
| Waga | 165 g |
| Producent | Apple Inc. |
| Kontakt | https://www.apple.com/pl/contact/ |
Informacje dodatkowe
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
|---|---|
| Stan wizualny | Dobry, Bardzo dobry, Premium |
| Stan baterii | >80%, >90%, 100% |
| Opcje SIM | eSIM |

Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.