Apple iPad Pro 13″ M5 12 GB / 256 GB WiFi + Cellular srebrny
Pamięć
Stan wizualny
Bateria
SIM
6 490,00 zł
Na stanie
Na stanie
Opis
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Blokada simlock | brak |
| System operacyjny | iOS |
| Menu w języku Polskim | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2752 x 2064 px |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Pojemność baterii | 38,99 Wh |
| Aparat tylny (mpx) | 12 |
| Aparat przedni(mpx) | 12 |
| LTE | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Procesor | Apple M5 (9-rdzeniowy CPU + 10-rdzeniowy GPU) |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Dodatkowe informacje | Face ID, Skaner LIDAR. Żyroskop trójosiowy, Akcelometr, Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Obsługa Apple Pencil |
| Zawartość zestawu | 13-calowy iPad Pro, Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
| Wymiary | 28.16 x 21.55 cm |
| Waga | 582 g |
| Znak zgodności | |
| Producent | Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, USA |
| Kontakt z producentem | http://www.apple.com/pl/contact/ |

Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.