Czy telefon jest oryginalny?
Tak. Sprzedajemy oryginalne urządzenia Apple. Każdy egzemplarz przechodzi kontrolę techniczną przed sprzedażą.
Czy bateria jest oryginalna?
Bateria może być oryginalna lub wymieniona na nową oryginalnej jakości — zależy od konkretnego egzemplarza. Najważniejsze: telefon przechodzi kontrolę jakości i jest gotowy do codziennego użytkowania.
Czy działa Face ID?
Tak. Jeżeli model posiada Face ID, jego działanie jest sprawdzane podczas kontroli technicznej.
Czy ma blokadę iCloud?
Nie. Urządzenia są sprawdzane pod kątem blokady iCloud oraz SIMLock przed wysyłką.
Czy mogę zwrócić?
Tak. Masz 14 dni na sprawdzenie telefonu w domu i zwrot zgodnie z regulaminem sklepu.
Co oznacza VAT-marża?
To faktura na cenę brutto bez wyszczególnionej kwoty VAT. Przy takiej fakturze VAT nie podlega odliczeniu.
Apple iPhone 17 256 GB czarny – Stan Premium – Bateria 100% – eSIM
Czy telefon jest oryginalny?
Tak. Sprzedajemy oryginalne urządzenia Apple. Każdy egzemplarz przechodzi kontrolę techniczną przed sprzedażą.
Czy bateria jest oryginalna?
Bateria może być oryginalna lub wymieniona na nową oryginalnej jakości — zależy od konkretnego egzemplarza. Najważniejsze: telefon przechodzi kontrolę jakości i jest gotowy do codziennego użytkowania.
Czy działa Face ID?
Tak. Jeżeli model posiada Face ID, jego działanie jest sprawdzane podczas kontroli technicznej.
Czy ma blokadę iCloud?
Nie. Urządzenia są sprawdzane pod kątem blokady iCloud oraz SIMLock przed wysyłką.
Czy mogę zwrócić?
Tak. Masz 14 dni na sprawdzenie telefonu w domu i zwrot zgodnie z regulaminem sklepu.
Co oznacza VAT-marża?
To faktura na cenę brutto bez wyszczególnionej kwoty VAT. Przy takiej fakturze VAT nie podlega odliczeniu.
Opis
Dane techniczne - iPhone 17
| Faktura | VAT-marża |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Blokada simlock | brak |
| System operacyjny | iOS |
| Menu PL | tak |
| Rozdzielczość | 2622 x 1206 px |
| Ekran | 6.3" |
| Bateria | 4832 |
| Aparat tylny | 48 + 48 |
| Aparat przedni | 18 |
| NFC | Tak |
| LTE | Tak |
| WiFi | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Bluetooth | 5.x |
| Procesor | A19 |
| RAM | 8 GB |
| Waga | 177 g |
| Producent | Apple Inc. |
| Kontakt | https://www.apple.com/pl/contact/ |
Opinie klientów z Allegro
Sprzedajemy również na Allegro, gdzie klienci oceniają jakość obsługi, zgodność produktów z opisem oraz szybkość realizacji zamówień.
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Serdecznie polecam tego sprzedającego! iPhone 16 Plus przyszedł w bardzo ładnym stanie, mimo że jest używany. Telefon wygląda świetnie i działa bez najmniejszych problemów. Duży plus za dokładną selekcję sprzętu i uczciwy opis aukcji — wszystko zgadzało się z rzeczywistością. Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona paczka. Na pewno chętnie kupię ponownie. :)
Bardzo polecam sprzedającego! iPhone 16 Pro dotarł w świetnym stanie — jak na używany telefon wygląda praktycznie jak nowy. Widać, że sprzęt był dobrze sprawdzony i starannie wyselekcjonowany przed sprzedażą. Kontakt, obsługa i zabezpieczenie przesyłki również na najwyższym poziomie. Zdecydowanie jedna z lepszych transakcji na Allegro. :)
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Nie spodziewałam się, że telefon na prawdę przyjdzie jak nowy. Miłe zaskoczenie. Polecam !
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.
Polecam sprzedającego, wszystko zgodne z opisem, telefon przyszedł w idealnym stanie :)
Pozytywna opinia po zakupie na Allegro.

